Spoľahnite sa na kvalitné čistenie kanalizácií krtkovaním

Potrubia a kanalizácie potrebujú pravidelnú údržbu a to nielen vtedy, ak si všimnete spomalený odtok, prebublávanie v odpade alebo zacítite zápach z odpadového potrubia.

Krtkovanie bratislava nonstop https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-kanalizacii-bratislava/ môže byť aj Vaším pomocníkom pri riešení problémov s kanalizáciou a odpadmi všeobecne alebo pri neželanej havárií, kedy potrebujete odborný zásah čo najskôr.

construction-2753798_640

Krtkovanie ako prevencia alebo ako riešenie už havarijného problému je non stop služba založená na bohatých profesionálnych skúsenostiach, odborných vedomostiach a najmodernejšej technike.

Základné princípy ako korektnosť, stanovenie ceny za skutočne odvedený výkon bez zbytočných poplatkov, ústretovosť a mnohé doplnkové služby sú samozrejmosťou a najmä pri havárií oceníte možnosť ich voľby.

Lokalizácia, opis situácie, dostupnosť objektu, rozsah havárie sú základné otázky, ktoré pomôžu odborníkom vybrať vhodnú techniku a vykonať rýchly zásah s dlhotrvajúcim výsledkom.

Krtkovanie dnes neznamená používanie domácich pomôcok ale profesionálnu techniku ako napríklad čistenie potrubia na princípe vysokého tlaku vodou s dlhou hadicou, ktorá má dosah približne 60 až 100 metrov, takže účinnosť krtkovania je vynikajúca aj vo väčších objektoch s dlhými potrubiami.

plumber-1162344_640

Sú ale prevádzky, kde môže pri zásahu dôjsť k vytopeniu- vtedy je lepšie hneď na úvod zvoliť techniku elektromechanického čistenia, ktoré pomocou špeciálne ukončených rotačných špirál rozbíja všetky nečistoty a kaly v potrubí.

Korektný prístup nielen k odbornému riešeniu problému je rovnaký aj pri návrhu ceny, ktorý je vždy finálny bez zbytočných doplatkov a takisto aj k udržaniu celkovej čistoty a znečistenia v rozsahu vykonávaných prác.

Medzi obľúbené doplnkové služby patrí napríklad aj TV monitoring potrubia, ktorý Vám ušetrí zbytočné výkopové práce a ktorý Vám poskytne obraz aj o skrytých závadach.