Sexuálny blok

S manželom sme spolu cez 5 rokov. Fungujeme spolu skvele v rovine partneri, priateľov, rodičov. Dosť spolu hovoríme, delíme sa spoločne o domáce práce, smejeme sa naozaj od srdca, rozumieme si. Samozrejme sa z času na čas aj hádame, ale nič vyložene závažného, ​​bežné veci. Tam, kde nefungujeme, je úloha milencov. Nás sex bol dobrý prvý rok, vášeň, iskreni, príťažlivosť. Potom mal manžel horšie obdobie a starosti. Prestal ma vadiť do postele, a keď som lákala ja, väčšinou ma odmietol. Chcela som to okoreniť, sexi bielizeň, hračky do postele – nič nezabralo. Okrem tehotenstva a dobe po pôrode, je nás sex posledné 3 roky nudný, jedna poloha, žiadne bozkávanie, za 5min po všetkom, s frekvenciou 1x za 3-4 mesiace.

s

Na taký sex. Život sme ešte mladí. (Pri otázke na manžela, či mu to takto vyhovuje povedal, že mu to tak stačí). Verím mu, že nie je neverný. Ja som sa dostala do fázy, že ma teraz priťahujú snáď všetci muži na zemi okrem manžela. Vytvorila som si v sebe blok a vôbec s ním žiadne intímnosti nechcem mať. Najradšej by som si našla milenca, ale len aby som ukojila svoj sex a chtíč. V manželskej poradni sme boli, ale nejako nám to nepomáha. Som z toho celkom smutná, pretože taký blok nechcem mať, ale zároveň to nedokážem nijako ovplyvniť. S partnerom sme o tom síce mnohokrát a dlho hovorili, ale na žiadne riešenie sme ani jeden bohužiaľ za celý ten čas neprišli.

s

Neviem, čo mám robiť. Bola by som rada, aby to bolo ako na úplnom začiatku vzťahu, keď medzi nami bola veľká vášeň a iskra. Lenže neviem, ako tie časy, ktoré boli také krásne, mám vrátiť. Rozmýšľam nad tým každý deň, ale márne. A aj keď ma to tiahne si nájsť milenca, uvedomujem si, že to nie je správne, predsa len sa problémy neriešia podvodom a neverou, ale zatiaľ ma iné riešenie nenapadlo. Neviem, čo robiť, aby sa toto všetko vrátilo do rovnakých koľaji, snáď nájdem nejaké riešenie.