Kam na obedové menu

Kam na dobré obedové menu v Bratislave? No predsa do reštaurácie Gurmánsky dvor u Oravca v bratislavskom Ružinov- Prievoze. Či mladý či starý, či zamestnaný, študent, alebo mamička na materskej dovolenke, u nás si vyberie každý. Pretože denne ponúkame bohaté obedové menu, v ktorom si môžete vybrať z troch hlavných jedál a dvoch polievok. Nikdy nezabúdame ani na vegetariánov, takže každý deň nájdete u nás jedno bezmäsité jedlo. Naši kuchári starostlivo plánujú jedálniček na každý deň, tak aby bolo pestré a nápadité. Dôraz kladieme na dobré domáce jedlo, ktoré sa varieva vo väčšine našich slovenských domácností, avšak vždy je pripravené a obohatené o nejaký ten trik a nápad šikovných rúk našich talentovaných kuchárov, aby bolo nápadité a chutné.

jedlo

Takže v našich obedových menu si často môžete pochutiť na dobrom pečenom kuriatku, alebo si dať perkelt s haluškami, či údené mäsko s kyslou kapustou a mnoho ďalších tradičných starých slovenských jedál. Avšak tí, ktorí majú radšej modernejšiu slovenskú kuchyňu tiež neodídu hladní. Pretože v ponuke sa nájdu aj nejaké tie cestovinky, či Gordon Blue, soté na rôzny spôsob, alebo šalátik ako hlavné jedlo.

obedové menu

A tú našu slovenskú klasiku vyprážaný rezník alebo syr máme v ponuke pre vás každý deň. Takže ak sa vám ktorýkoľvek deň zacnie za dobrým klasickým nedeľným obedom príďte jednoducho k nám. Dokonca si môžete u nás posedieť pod viničom, aby atmosféra bola dokonalá. Obedové menu si môžete objednať aj online, a zbierať tak vernostné body, vďaka ktorým u nás budete mať zľavu na ďalšiu objednávku. V rámci obedového menu ponúkame aj službu rozvozu, ak by ste z nejakého dôvodu nemohli k nám prísť osobne. Stačí zavolať na číslo uvedené na našej internetovej stránke a dohodnúť sa s nami na rozvoze. Podmienky a cenu rozvozu nájdete taktiež na našej stránke.