Astrologia tantry

Tantrické umenie je dnes populárne predovšetkým v lokalitách svojho vzniku, a teda v Indii. Množstvo prívržencov si však našlo i v Ázii a dokonca i po Európe. Tantrické umenie je dosť kontroverznou témou, ktorá v spoločnosti vytvára množstvo búrlivých reakcií a množstvo rozličných názorov na celé príbehy tantrických masáží. Tantrické masáže majú však oveľa hlbší úmysel, cieľ a podstatu, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Ani zďaleka ich nie je možné prirovnávať ku klasicky vykonávaným masážam, ktoré majú za cieľ uvoľniť svalstvo a ako-tak uľaviť na psychike.

senzualne masaze

Jednou z hlavným náplní a dôvodov, prečo navštíviť tanta masáže je to, že počas ich programu dôjde k absolútnemu zjednoteniu všetkých,,vrstiev´´ ľudskej podstaty a existencie. Duša, myseľ, telo, duch. Fyzické telo zažije jedinečné prepojenie a telom astrologickým. Astrológia je spirituálne učenie a svojim spôsobom veda. Jej učenie spočíva v presvedčení, že charakter a povahové vlastnosti či správanie sú vopred učené znamením zverokruhu, v ktorom sa každý z nás narodí. Kvázi by sa dalo povedať, že títo ľudia vyznávajú, že človek nemá na výber ohľadom svojho správania, postojov, myšlienok a názorov, pretože nemôže zmeniť niečo, čo mu bolo vopred predurčené a dané vesmírom, čo je v tomto prípade dátum narodenia, ku ktorému sa viaže konkrétne astrologické znamenie ovplyvňujúce charakterovými vlastnosťami, povahou.

budha

Astrologickí prívrženci sú toho názoru, že každý z nás je ovplyvňovaný Mesiacom, Slnkom, pohybom jednotlivých planét,,,pod ktorých dozorom´´ sme prišli na tento svet. Všetko, čo sa nám deje prirovnávajú a dávajú,,za vinu´´ práve pohybom, anomáliám, polohám jednej z týchto planét a svojim spôsobom nám hovoria a vysvetľujú, ako veľmi nás tieto vesmírne telesá môžu ovplyvňovať. Čí s tým súhlasíme nezáleží na nás.