Sklenené posuvné dvere

Posuvné dvere vám šetria miesto tým, že sa otvárajú posuvným pohybom do strany na rozdiel od klasických dverí. Posuvné dvere sklenené vytvárajú zaujímavý dizajn príbytku, presvetľujú miestnosti a vytvárajú viditeľný prechod medzi dvomi miestnosťami v príbytku. Sklenené dvere umožňujú prieniku svetla, čím opticky zväčšujú daný priestor, pôsobia zaujímavo, štýlovo a dotvárajú celkové vyžarovanie daného priestoru, kde sa nachádzajú.

sklenené posuvné dvere č.1

V dnešnej modernej dobe sa kladie dôraz na svetlé farby, priestor, vzdušnosť, s tým spojenú ľahkosť bytia, ktorá vzbudzuje pocit slobody. Práve takéto pôsobenie vytvárajú posuvné sklenené dvere, ktoré sa mimoriadne hodia do novodobých príbytkov. Či už na predelenie predsiene a zvyšku príbytku alebo ako vstupné dvere do jednotlivých izieb. Použité sklo je nerozbitné, dostatočne bezpečné a navyše si môžete vybrať z viacerých možností. Sklo na dverách môže pokrývať značnú časť dverí alebo vymedzenú časť dverí, čo záleží od vášho výberu a rozhodnutia pre konkrétny typ dverí. Sklo si môžete zvoliť číre alebo mliečne, ktoré nie je priesvitné a neumožňuje vidieť, čo sa deje za dverami do miestnosti. V prípade potreby väčšieho súkromia je tu aj takáto možnosť voľby. V ponuke nájdete aj farebné sklo, ktoré vytvára čarovné mozaiky a štruktúry na posuvných dverách. Váš príbytok môže nadobudnúť nové vyžarovanie aj vďaka výberu posuvných sklenených dverí.

sklenené posuvné dvere č.2

Prezrite si našu ponuku, kde nájdete jednotlivé modely tohto typu dverí s popisom a cenovou ponukou. V prípade záujmu o navrhnutie vášho riešenia dizajnu posuvných sklenených dverí nás môžete kontaktovať, radi vašim požiadavkám a potrebám vyhovieme. Dvere vám následne dovezieme a zmontujeme a vy môžete bezpečne a pokojne užívať nové dvere vo vašej domácnosti alebo vo vašej firme. Nechajte sa inšpirovať trendmi, ktoré zaručene záujmu a očaria a vyberte si správne na základe vlastného zváženia a rozhodnutia.