Založte si spoločnosť s nami

Založenie sro nie je vyslovene jednoduchá záležitosť. Ak sa chcete vyhnúť študovaniu všetkých postupov, ktoré sa k danému úkonu vzťahujú, vybavovaniu, čakaniu a možným prípadným komplikáciám, ktoré očakávaný výsledok ešte viac oddiaľujú, využite služby takzvanej sprostredkovateľskej spoločnosti? Čo prináša takýto typ spoločnosti? Ako pomáha začínajúcim podnikateľom a tým, ktorí si chcú založiť spoločnosť?

Sprostredkovateľská spoločnosť sa venuje priamo zakladaniu nových spoločností, ktoré sú následne pripravené na predaj pre potenciálnych záujemcov. Keďže sú zapísané v obchodnom registri, postup je veľmi jednoduchý a rýchly. Pomôžeme vám začať podnikať už v priebehu niekoľkých hodín. Presne toto ste chceli? Tak poďte do toho s nami. Prvý krok je prejavenie záujmu o spoločnosť, ktorú nájdete v našej databáze firiem určených na predaj. Neváhajte nás kontaktovať a dozviete sa viac relevantných informácii k priebehu celého procesu, ktorý vedie k vášmu úspešnému vykročeniu do sveta podnikania.

uzavretie zmluvy

Splňte si váš sen, realizujte váš podnikateľský plán s odhodlaním a vôľou, dajte do toho všetko, čo je vo vás a začnite hneď. S nami je to možné. Venujeme sa zakladaniu z gruntu nových spoločností, ako aj kúpe a následnému predaju spoločností, ktoré už podnikali. Takéto spoločnosti sú označované ako spoločnosti s históriou. Vyznačujú sa istým postavením na trhu, značkou, menom, technológiami, skúsenosťami, know-how, zamestnancami a majetkom.

podnikajte a zarábajte

Vy pri zakladaní spoločnosti s ručením obmedzeným s využitím našich služieb, môžete spolupracovať výhradne z domu bez nutnosti osobných konzultácií a návštev jednotlivých úradov. Stačí vám pripojenie na internet a viete si zabezpečiť úspešný štart do sféry podnikania. V prípade záujmu o vykonanie náležitých zmien v už existujúcej spoločnosti, prevediem vami požadované zmeny, týkajúce sa napríklad názvu alebo sídla spoločnosti, do obchodného registra. Vy dostanete spoločnosť, ktorá je už zapísaná v živnostenskom a obchodnom registri ako aj na daňovom úrade a má pridelené identifikačné číslo.