Cenovo dostupné matrace

Na naše telo má veľký vplyv aj matrac do postele. Matrace sú v dnešnej dobe vyrábané rôznymi technológiami, používané sú rôzne materiály a vybrať si môžete z rôznych tvrdostí. Práve široký výber matracov do postele a nevedomosť nám niekedy kúpu správneho matraca komplikujú. Na trhu sú matrace penové. Tie však môžu byť vyrobené zo studenej peny, teplej peny či pamäťovej memroy peny. Každá pena má svoje jedinečné vlastnosti a ich kombinácia zabezpečí tiež jedinečné vlastnosti matraca. Vo všeobecnosti však platí, že ak sa rozhodnete pre penový matrac, očakávajte mäkší povrch a jedinečnú vlastnosť prispôsobenia peny vašim krivkám.

matrac

Ďalšou možnosťou sú matrace pružinové. Na pocit tvrdšie, ale komfortné matrace. Výplň zabezpečuje jedna pružina, ktorá je obalená výplňou, najčastejšie z kokosového alebo aloe vera vlákna. Tieto výplne dávajú možnosť aj alergikom, zvoliť si takýto druh matraca do postele. A tiež nemôžeme zabúdať na ortopedických pacientov či ľudí s bolesťami krížov alebo chrbtice. Matrace blízke ortopedickým matracom sú taštičkové matrace. Viacero menších pružiniek je jednotlivo obalená výplňou, čo zabezpečí priemernú tvrdosť a pohodlný spánok. Stále platí, že matrac si vyberiete správne, ak ho aj vyskúšate na vlastnej koži.

posteľ

Túto možnosť máte v kamenných predajniach Segum, ktoré nájdete v Žiline, Senici a Bratislave. Segum je slovenský výrobca ortopedických a bežných matracov do postele, ktorý je na slovenskom trhu už od roku 1993. Ponúka ako lacné, tak aj luxusné matrace, z ktorých si vyberie skutočne každý. Máte možnosť navštíviť tiež internetovú stránku Segum.sk, kde vám odborníci pomôžu s výberom správneho matraca aj online. Na stránke nájdete tiež cenu matracov. Dajte aj vy priestor novému a kvalitnému matracu do postele ešte dnes. Nič nie je dôležitejšie ako vaše zdravie a financie investované do matraca do postele sú najlepšie investované peniaze.