Všetko pre vašu postavu

Vždy som snívala o tom, že keď budem staršia, budem vyzerať ako supermodelka. Dokonca som si po stenách lepila plagáty rôznych modeliek, aby som sa inšpirovala. Pravdou však zostávalo, že ja som bola všetko možné, len nie supermodelka. Jednoducho to bola pravda a ja som si to nevedela priznať. Proste som bola taká a verila som tomu, že nech sa deje čokoľvek, nakoniec sa predsa len budem vedieť zamerať na to, aby som bola naozaj štíhla. No roky išli hore a moje kilá tiež, nech som robila čokoľvek. Bola som z toho zúfalá, čo vlastne robím zle? Čo robím horšie ako moje chudé kamošky?

hubnutí

Naozaj som z toho bola nešťastná, ale nevedela som, čo viac by som mohla urobiť.
Nech sa dialo čokoľvek, bola som stále pribratá a to bolo niečo, čo som proste nevedela zvládnuť. Preto som sa rozhodla, že nech sa deje čokoľvek, schudnem. Ja proste schudnem a nech mi nikto nehovorí, že nie. Musela som si to však poriadne premyslieť, pretože som sa bála, že sa dostanem do nejakých problémov, ktoré by mohli ohroziť moje zdravie. A to jedno som nebola ochotná risknúť za žiadnu cenu. Zdravie by malo byť pre každého z nás na prvom mieste.

zelenina

Preto som rozmýšľala a hľadala na internete všetko možné
Keď už som začala byť maximálne zúfalá, našla som na internete niečo, čo sa volá bielkovinova dieta. Rozhodla som sa preto, že to vyskúšam. Keď som už vyskúšala všetko, môžem predsa aj toto. Na moje obrovské prekvapenie to naozaj vyšlo a ja som bola taká šťastná, ako asi ešte nikdy v živote. Zrazu moje kilá išli dole, ale tam, kam šli, tak tam aj zostali. Naozaj je neuveriteľné, ako sa to zrazu všetko otočilo a to by som asi v živote nepovedala. Takže, všetkým to teraz odporúčam. A verím tomu, že nakoniec sú schopné schudnúť týmto spôsobom všetky ženy. A to je naozaj krásne a úžasné. Skúste to aj vy, ak máte problémy so svojou postavou.