Prestaňte rozmýšľať a konajte

Vždy som túžila po tom, aby som vyzerala ako bábika Barbie. Bolo mi jasné, že nech sa deje čokoľvek, raz za čas sa proste musím zamerať práve na to, aby som tak vyzerala. Ale aj keď som sa neviem ako vymaľovala a snažila som sa urobiť maximum preto, aby som sa na ňu podobala, moja postava hovorila skôr to, že som jej staršia a tučnejšia sestra, ktorej sa všetci naokolo iba smejú. Ja viem, že to možno preháňam, ale ja som sa tak vážne veľmi často cítila. A bolo mi jasné, že nech sa deje čokoľvek, asi sa to veľmi rýchlo nezmení, pokiaľ sa nebudem chcieť zmeniť ja. Ale aj tak som nejako nemala tušenie, ako by som to mohla zmeniť.

zelenina

Ako zmením svoju postavu?
Jednoduchšia odpoveď ako „schudnem“ asi ani neexistuje. Ale napriek tomu si myslím, že sa to jednoduchšie akurát tak povie, ale neurobí. Aj tak mi je jasné, že niektoré veci sú oveľa lepšie, keď sa na ne nepozeráme tak priamo. Ak viete, čo tým chcem povedať. No, v každom prípade, bolo mi jasné, že tým, že sa budem sťažovať, žiadne chudnutie nedosiahnem. Takže bolo načase, aby som pohla rozumom a niečo s tým urobila.

okurka

Chudnutie je naozaj proces
Ak je však chudnutie niečo, na čo by sme sa mali zamerať, tak musíme myslieť aj na to, ako by sme to mohli robiť správne. A ak je teda niečo dôležité, tak by sme na to mali myslieť teraz. Vždy, keď sa na to pozriete z tohto hľadiska, možno prídete na veci, o ktorých ste predtým absolútne nepremýšľali. Takže? Čo si o tom myslíte teraz? Verte tomu, že možno prídete na nevídané veci, na aké som prišla aj ja. Napríklad na to, že práve ketogenna dieta je pre mňa to pravé orechové, niečo, na čo sa môžem zamerať a čo ma bude baviť, nech sa deje čokoľvek. Už nad ničím nepremýšľam. Už len chudnem. A presne to je niečo, čo som a aj moja postava naozaj potrebovali. Žiadne prázdne reči. Keď chudnutie, tak naozajstné chudnutie.