Uvoľňujúca tantrická masáž vás nabije novými silami

To, čo bolo v minulosti doménou vo vzdialených štátoch, sa postupne uchytilo aj u nás. Aj na Slovensku je možné zažiť uvoľňujúce pôžitky, ktoré poskytuje tantrická masáž https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/. V súčasnosti na ne natrafíme v tantra salónoch, najčastejšie v našom hlavnom meste. Výhodou ich návštevy je zaučený personál, ideálne prispôsobené a čisté prostredie a možnosť vybrať si z rôznych zaujímavých praktík.

  • Na druhej strane však príjemnú senzuálnu masáž môžete vykonávať aj s partnerom/kou u vás doma, respektíve vo vašom súkromí. Je však pochopiteľne oceniteľná aspoň základná znalosť konkrétnych techník.

masáž chrbta

Niekto si pod nimi predstaví niečo ako erotic massage, iní v nej vidia hlbší a dá sa povedať duchovný význam. V každom prípade význam, ktorý má liečivé a žiaduce účinky. Ich účinkom je hlavne dokonalé odstránenie zadržiavaných blokov vo všetkých sférach vášho ja. Tým pádom ide o vhodnú prevenciu pred stresom, vysokým krvným tlakom, či dokonca pred depresiami a infarktom.

Viacerí už možno viete, že senzuálne dotyky v tomto prípade pracujú takisto s intímnymi partiami. Tým pádom ide v prípade mužov o prevenciu pred ochorením prostaty a takisto pred erektilnou dysfunkciou, ktorá dnes postihuje vysoké percento mužskej populácie. Je však prospešná takisto pre ženy z vyššie spomenutých dôvodov, ale aj z hľadiska prevencie pred nízkym libidom či nechutenstvom k sexu.

posteľ, masážny salón

Pri daných postupoch sa využíva a pracuje so sexuálnou energiou. Práve preto je v nich zahrnutá tiež masáž v oblasti hlavných erotogénnych mužských alebo ženských partií. Podstatou tu ale nie je čisto sexuálny pôžitok vedúci k rýchlemu orgazmu, ale skôr zmyselné práca s energiami. Postupnými senzuálnymi dotykmi sa dokáže s dokonalým účinkom odstrániť zadržiavané emočné a sexuálne napätie.

  • Človek by sa mal následne po masáži cítiť nabití novými životnými silami.