Keto diéta ako spôsob trvalého schudnutia

Ideálna postava a pevné zdravie je snom mnohých z nás. Viacerí ste určite vyskúšali redukčné diéty. Možno ste aj výrazne schudli, ale tzv. „jo-jo“ efekt Vás dobehol. Znamená to, že telo si opäť nasýtilo vyhladnuté tukové bunky a Vy ste stratené kilogramy nabrali.

Ketodiet je patentovaná technológia správneho a zdravého chudnutia pri ktorej Vám táto starosť nehrozí. Zásluhou tejto diéty nielenže zdravo schudnete, ale svoju hmotnosť si aj udržíte. Jej výsledky sú podporované odborníkmi a výživovými špecialistami. Je postavená na vedeckom princípe – fyziologickom stave ketózy. Jedná sa o prirodzený fyziologický proces, kedy naše telo prijíma viac bielkovín a menej tukov a cukrov. Vytvorí si tým ketolátky, ktoré sú zásobou energie pre človeka. Vznikajú z našich tukových zásob a preto telo neodbúrava najprv svaly, ale tuky. To je pre našu postavu dôležité, aby bola aj po schudnutí pružná a pevná.

young-woman-2699780_640

Pri bežných redukčných diétach strácate najprv svalstvo a potom tuky. Pri keto diéte je to naopak a ja preto Vám nikdy nehrozí „jo-jo“ efekt. Postupne sa zbavíte prebytočného tuku a vyformujete si postavu.

Celý proces chudnutia je vedený odborníkmi. Po zadaní Vašich vstupných údajov Vám systém vyhodnotí a navrhne Váš vhodný diétny program. Vhodné potraviny si môžete vyberať podľa Vašej chuti. Celý proces chudnutia má 3 fázy – váhová redukcia, fixácia a stabilizácia. Základom je pravidelná konzumácia navrhnutých porcií, veľa ovocia a zeleniny, pitný režim a aktívny pohyb.

Na výber sú aj tématické balíčky porcií, ako napríklad mexická kuchyňa, španielska, sladké alebo slané prevedenia. Vaše chute sa naplnia, samozrejme suroviny sú vhodne navrhnuté.

Každá diéta je jedinečná a zostavená pre daného zákazníka.

a-change-in-lifestyle-1430599_640

Porcie jedál je možné doručiť čerstvé a na dennej báze. Dokážete si tak vychutnať čerstvo pripravené jedlá bez pridaných látok.

Stačí sa odhodlať a výsledok Vás určite prekvapí!