Krtkovanie potrubí a kanalizácie

Niekedy máme smolu a zákon schválnosti sa postará o to, že v piatok večer sa nám upchá toaleta. Pri predstave čakania s týmto nepríjemným problémom až do pondelka sa človeku zatočí hlava. Váš problém s nepriechodným odtokom wc Vám však expresne rýchlo dokáže pomôcť vyriešiť spoločnosť AB-krtkovanie. Ponúka Vám svoje služby nonstop, takže o pomoc môžete požiadať v pracovný deň, ale aj počas víkendov, či dokonca sviatkov. Zamestnanci AB-krtkovania majú bohaté skúsenosti s čistením potrubí rôznych priemerov, takže si hravo poradia s akoukoľvek situáciou. Sú vybavené najmodernejšou technikou, s akou dosiahnu skvelé výsledky za krátky čas.

wc

A čo všetko Vám vlastne firma AB-krtkovanie ponúka? V prvom rade je to krtkovanie potrubí, ktoré sa vykonáva elektromechanicky alebo vysokotlakovým čistením. Elektromechanické čistenie, ako už z názvu vyplýva, spočíva v odstraňovaní nečistôt mechanickým pohybom. Systém kovových špirál poháňa motor, čiže každá nečistota, či usadenina je s ľahkosťou starostlivo odstránená. Vysokotlakové čistenie funguje na úplne inom princípe. Nečistoty sú počas neho odstraňované silným prúdom vody, ktorý je vpustený do Vášho potrubia. Ďalej máte možnosť využiť službu TV monitoringu kanalizácie a potrubí.

kupelna

Monitoringom je zistený stav stien kanalizácie, ale viete vďaka nemu odhaliť miesto upchatia, či poškodenia potrubia. Presný stav potrubia budete vidieť vďaka kamerám, ktoré sú vložené priamo do vnútra potrubia. Samozrejme Vám spoločnosť AB-krtkovanie vie zrealizovať aj rôzne ďalšie inštalatérske práce. Využite spoľahlivé služby AB-krtkovania nonstop a navyše za najnižšie ceny, ktoré si môže dovoliť každý. Stačí zavolať na telefónne číslo +421 940 367 897 a dohodnúť si objednávku niektorej zo služieb. Zamestnanci AB-krtkovania prúdi za Vami, a to bez požiadavky doplatku za dopravu na miesto určenia.