Hrozné výrobky sa dnes vyrábajú nekvalitné

Tento článok bude koncipovaný o nekvalite elektronické spotrebičoch. Kúpite drahú vec či mobil, bicykel pračky a pod má to cca 5 rokov záruku idete prať a pod a spotrebič nie a nie naskočiť ako v zlom sne. My ako rodina perieme skoro každý deň išla som vám prať v sobotu posteľné obliečky pračka nachvíľu zapla ale začala blikotať ale naskočila znovu išla som ju po cca 20 min. pozrieť znovu tma v kúpeľni a pračka vypnutá iné ma nenapadlo že len vypli elektriku že asi niečo robia vonku ale nedalo mi to hovorím doma našim idem na chodbu bývame v bytovke pozriem či zvoní zvonček alebo či svieti svetlo ale prúd bol vonku na chodbe.

osvieš ma ventilátor

Tak som alarmovala suseda nech ide to pozrieť tu práčku no napokon ističe vyhodené tak ich nahodil späť zapili sme opäť práčku vyhodilo opätovne poistky mysleli sme že porucha je v zástrčke ale tá je v poriadku volali sme starostka obci že aby sme vyskúšali do tej zástrčky iný spotrebič taký čo nepoužívam ale také sme vyradili pred nejakým časom ale suseda napadlo že vyskúšať predlžovací kábel na pračku aj sme tak urobili a to isté sa zopakovalo vyrazilo ističe čiže sme prišli nato že v práčke je nejaká chyba sused povedal že určite vypadol program v pračke je možné že aj motor. Čo sa týka elektronických spotrebičov nikdy by som nekúpila pod rukou alebo v záložni použité neplatí sa to kamoš tak kúpil práčku a po týždni mu prestala prať no ide o princíp že použité sa neoplatí investovať do toho .Vidíte naša práčka má  ani nie 4 roky sused si myslel že fungovala nová ozaj sa staráme o ňu ako oko v hlave.

Pat a Mat

Veľké kvantá výrobkov sa vyrába a nestoja nič sama Čínska nekvalita voľakedy vám vydražili spotrebiče roky teraz maximálne 4 až 6 rokov. Ja som mala aj tablet tak mala som maximálne pol roka najprv odpálilo nabíjačku a potom samotný tablet a bol drahý nie lacný špás zakúpený v elektro. Keby že ju máme v záruke tak sme happy akurát skončila nedávno záručná doba .Keby mal človek aspoň zbytočné peniaze tak by som si novú zabezpečila ale ako na potvoru nezarábam extra peniaze len mini zárobok pracujem na dohodu ale sem sa nehodí to rozpisovať. Musíme niečo vyšpekulovať nejak zohnať ,požičať buď práčku. Alebo zoberie na pôžičku práčku. Tiež by som radšej kúpila hneď aj zobrala aj nový šporák, chladničku a pod.