3 tipy použitia ZIP sáčkov

ZIP sáčky sú pevné sáčky s rýchlym a praktickým uzatváraním na konci. Dajú sa použiť na rôzne množstvo vecí a materiálov, nielen pevných, ale aj práškových alebo sypkých. Dostupnosť a rôzne veľkosti si zistíte na web stránke 2packsk.sk. Na výber sú klasické ZIP sáčky, ZIP sáčky s dierkou (napríklad na zavesenie na háčik alebo vešiačik) a ZIP sáčky s posuvným jazdcom, ktorý dodáva sáčku ešte pohodlnejšie a praktickejšie zatváranie.

Máme pre vás 3 tipy, na čo by sa tieto praktické uzatvárateľné sáčky mohli použiť:

  1. Na vzorky vašich produktov alebo výrobkov

ZIP sáčky sú skvelým pomocníkom pre živnostníkov a podnikateľov alebo pre ručnú výrobu umelcov, ktorí používajú vzorky na to, aby oslovili svojich zákazníkov, alebo aby im prezentovali novinky vo svojom sortimente. ZIP sáčok vám bude dobrým pomocníkom pre zabalenie vzorky a poslanie zákazníkovi s objednávkou alebo promo letákom. Rovnako môžete takéto vzorky prikladať k nákupom v predajni. S etiketou, ktorú si hravo urobíte v počítači a nalepíte, ich môžete aj pohodlne vystaviť. Môže ísť o rôzne typy produktov, malé i väčšie rozmerovo.

ZIP sacok v ruke

  1. Na bylinky alebo čaje

ZIP sáčok zvládne aj sypkejšie materiály ako sú napríklad bylinky, čaje alebo koreniny. Pokiaľ ich potrebujete zabaliť do menších balení, alebo pekne roztriediť aj s možnosťou nalepenia popisu alebo štítku, vyskúšajte použiť ZIP sáčky. ZIP sáčok s dierkou môže byť praktickým riešením, ak je potrebné sáčky zavesiť, aby boli prehľadnejšie alebo dostupnejšie. Veľkosť sáčku prispôsobte množstvu bylinky alebo čaju, ktoré doňho budete naberať.

sypany caj

  1. Na darčekové ručne vyrobené predmety

Ak sa zaoberáte výrobou ručne robených darčekových, či reklamných predmetov alebo dokonca šperkov a potrebujete ich pekne prezentovať, či predávať aj tu môžu byť ZIP sáčky elegantným riešením, ktoré darčekové predmety vyzdvihne na ešte vyššiu úroveň.

Veríme, že sme naštartovali vašu kreativitu a inšpirovali vás, aké produkty by ste v ZIP sáčkoch mohli ešte ponúkať, či uskladňovať.