Sú červené nechty stále IN?

Každá žena sa chce páčiť. A nielen mužom, ale aj iným ženám a najmä samej sebe. Preto čoraz viac navštevujeme kozmetické salóny a na našom tele si nechávame urobiť rôzne vylepšenia. V dnešnej dobe to nie je nič neprirodzené. Na to, aby ste ale pôsobili ako skutočná dáma si musíte dať záležať na svojich nechtoch. Každá žena by mala mať upravené, čisté nechty. Lakovanie nechtov už nie je v kurze. Aj kvalitný lak sa po pár dňoch zošúpe a je potrebné ho prelakovať. Máme šťastie, že vymysleli gély na nechty a UV lampu. Vďaka UV lampe gél na nechtoch zatvrdne a vydrží vám aj štyri týždne. Štyri týždne budete mať nechty ako nové.

červené nechty

Gélové nechty aj doma

Stačí vám UV lampa, kvalitný gél a doplnky na vytvorenie gélových nechtov a gél si môžete aplikovať aj doma. Gélové nechty vás nikdy neomrzia. Môžete si vybrať farbu či vzory od výmyslu sveta. Aké sú dnešné trendy v gélových nechtoch?

červené nechty

Farebné nechty

Čoraz častejšie ženy upúšťajú od experimentov a na nechty si zvolia obyčajnú jednu farbu. Jednofarebné, ničím neozdobené nechty vôbec nepôsobia nudne. Práve naopak. Jednofarebné gélové nechty sú veľmi štýlové a prirodzenejšie. Farieb je na trhu skutočne veľké množstvo. Klasikou sú červené nechty. Červené nechty https://www.d-nails.sk/farebne-uv-gely sú vhodné na každodenné nosenie, ale kľudne si ich môžete zvoliť aj na spoločenskú udalosť. Najmä ak máte čierne šaty. Červené nechty sú decentné, vôbec nie vulgárne. Leto je čas aj na experimentovanie s farbami na nechtoch. Čas strávený na kúpalisku či festivale si až žiada farebné nechty. A báť sa nemusíte ani výrazných žiarivých farieb. Žlté, oranžové, zelené. Na aké si len pomyslíte. Chcete kvalitné gély s dlhou výdržou? Navštívte internetovú stránku d-nails.sk a vyberte si gél na nechty podľa svojich požiadaviek. D-nails.sk je tu pre každú ženu, ktorá miluje krásne, štýlové nechty.