Slim tvar už môžeme nájsť aj pri LED reflektoroch

V ére boomu technologických noviniek sa už nečudujeme žiadnemu z nových vynálezov, ktoré ešte viac vylepšujú už používané predmety a posúvajú ich do úrovne úsporných, ekologických a nadčasových s dlhou životnosťou, aby vznikalo čo najmenej nezničiteľného odpadu. Táto idea sa ujala v každom odvetví priemyslu a osvetlenie je toho svetlým príkladom.

Elegancia čiernej farby je viditeľná

LED technológia sa zapíše do histórie ako inovatívny spôsob výroby ekologických, a tiež úsporných svietidiel, nahradzujúcich halogénové osvetlenie, ktoré dosluhuje. Vysoké náklady donútili výrobcov vymyslieť https://sport.aktuality.sk/c/279273/komentar-ktoze-to-opat-chcel-vymysliet-teplu-vodu/ úspornejšie formy osvetlenia, a podarilo sa im to. Okrem žiaroviek, panelov, trubíc či pásikov ide o reflektory, donedávna len čisto technických svetlách. Dnes je to dizajnovo veľmi atraktívne svietidlo, ktoré sa nemusíte hanbiť použiť v každom interiéri.

LED reflektory https://www.ledprodukt.sk/59-led-reflektory sú výbornou možnosťou ako si posvietiť na veľké priestory, garáže, dvory, parkoviská či cesty, ale vďaka inovatívnemu konštrukčnému riešeniu si ho jednoducho umiestnite práve tam, kde potrebujete svetlo. Táto vlastnosť je unikátna a využívajú ju umelci či domáci majstri v dielňach alebo ateliéroch. Sú energeticky oveľa nenáročnejšie ako halogénové a vydržia pomerovo rovnako dlho, ale ich dizajn je už na úrovni 21.storočia a novinkou sú aj solárne reflektory.

Šetriť energie je nutnosť

Konštrukcia je takzvaná „slim“, umožňuje reflektor nainštalovať kamkoľvek si zmyslíte. Takisto vyhotovenie rámu v čiernej a bielej farbe ich posúva do sféry elegantnejších druhov svietidiel. Všetky sa vyrábajú s MCOB čipmi značky GENESIS a to, že ich môžeme umiestniť aj do exteriéru, umožňuje krytie IP65. Výkon zasa určuje použitie na rozličné miesta, osvedčili sa ako osvetlenie hál, ciest, parkovísk či športovísk a podobne. LEDprodukt s.r.o. je predajca týchto aj iných typov LED svietidiel, ich tovar je kvalitný, čo dokazuje aj nízky počet reklamácií, ktoré dostávajú.

Každý spotrebiteľ pri nákupoch najprv zisťuje kvalitu a cenu výrobku, platí, že lacné produkty nemusia byť vždy výhodné. Pri nákupe od tohto predajcu to určite nehrozí.