Matcha v akejkoľvek podobe

Zdravie by malo byť pre každého z nás prvoradé. Nemali by sme zabúdať na zdravú životosprávu, dostatok pohybu, pobyt na čerstvom vzduchu a pozitívne myslenie. Niekedy však je dobré svoj jedálniček doplniť aj o zdravé super potraviny, ktoré nám dodajú dostatok vitamínov a antioxidantov, ktoré majú blahodarný vplyv na naše zdravie, organizmus a pleť. Takých výživových doplnkov, ktoré sľubujú dlhý život a krásu je na dnešnom trhu nespočetne veľa. Väčšina je však umelého charakteru alebo zbytočne predražená. Prečo neskúsite prírodnú, overenú matchu?

matcha

Ak ste o matchy doteraz nepočuli, mali by ste to hneď napraviť. Matcha čaj je skutočne vynikajúcim doplnkom, ktorý priaznivo pôsobí na naše zdravie a dokáže nám pomôcť nielen v budovaní imunity a udržiavaní zdravého organizmu, ale dodáva nám aj energiu a potrebné vitamíny. Pojem Matcha predstavuje zelený čaj, pestovaný v Japonsku. Svojou silou a zložením je však oveľa účinnejší a silnejší ako klasické porciované zelené čaje, ktoré kúpite v obchode. Preto pitie Matcha čaju má pre vás neuveriteľný prínos. Najčastejšie pijeme Matcha prášok v podobe čaju. Matcha čaj si viete pripraviť aj doma.

matcha latte

Matcha prášok zalejeme jednoducho prevarenou vodou. V prípade, že vám takýto spôsob nechutí či nevyhovuje, skúsiť môžete tiež Matcha latte. Postačí vám mlieko a šejker. V šejkri zmiešate mlieko a Matcha prášok a vaše napenené latte je na svete. Pridať si môžete sladidlo pre lepšiu chuť ako javorový sirup a už si stačí len vychutnať svoje Matcha latte, ktoré je prospešné pre vaše zdravie. Matcha latte sa čoraz viac nachádza aj v ponuke slovenských kvalitných kaviarni. Matcha prášok je skutočne zázrakom pre naše zdravie, ktoré si môžete vychutnať každý deň. Svoj Matcha prášok si môžete ešte dnes kúpiť na totalvital.sk a Matcha čaj alebo latte si vychutnať v pohodlí domova.