Emócie v tantre

Masáže pre dvoch môžu mať rôzne podoby a techniky. Práve vďaka tomu sú veľmi populárne a vyhľadávané, pretože každá jedna tantrická masáž znamená nový nezabudnuteľný zážitok, pretože tieto masáže nemajú presne stanovený program, podľa ktorého sa maséri a masérky orientujú. Technika každého maséra aj masérky je jedinečná, a to ako sa bude masáž vyvíjať, záleží predovšetkým na zákazníkovi. Je to z toho dôvodu, tak už bolo spomenuté, tantrické masáže nemajú presne stanovený program, a to znamená, že masérka pozorne sleduje reakcie klienta na podnety a podľa toho usúdi, ako bude nasledujúca aktivita a pohyb vyzerať.

masáž

O týchto masážach sa hovorí aj ako o liečivom umení prostredníctvom dotykov. Sú skvelou voľbou pre tých, ktorí majú akýkoľvek problém prijať sami seba a svoje telo. Masáže dokážu vyriešiť viacero problémov, a to od rôznych problémov s hanblivosťou, psychickými blokmi, zlou výchovou, urážlivých poznámok alebo problémov v oblasti sexu a intimity. Kúzlom tantrických masáží je to, že hocako by ste sa bránili a snažili, vaša skutočná charakterová podstata a vaše skutočné ja vyjde na povrch počas tejto masáže, čo môže byť dobré predovšetkým v prípade, že potrebujete uvoľniť napríklad nahromadený smútok, prípadne niekedy aj dlho zadržiavaných hnev.

žena

Všetko je v poriadku a nie je to niečo, za čo by ste sa mali hanbiť, pretože emócie, strasti, problémy a trápenia sú prirodzenou súčasťou ľudského života, ktorým jednoducho nedokážeme zabrániť. Je potrebné tieto negatívne emócie pravidelne vypúšťať von a nechávať im voľný priebeh, pretože pokiaľ sa ich naopak budete snažiť zadržať, môže to mať veľmi negatívne vplyvy na vašu psychiku, ktorú príliš negatívnou energiou môžete ľahko preťažiť, čo môže viesť neskôr aj k psychickým problémom. Úlohou týchto masáží je odbremeniť človeka a preto sa nebojte dajte najavo prípadný plač, ktorý je prirodzenou súčasťou života.