Ďaleký západ

Máš rada džínsovinu? Máš pocit, že doma máš len džínsy a klasické košele, ktoré k džínsom perfektne idú? Páči sa ti starý klasický kovbojský štýl s flanelovými károvanými košeľami? Čo tak vyskúšať džínsovú košeľu klasického strihu, ktorá bude moderná a zároveň klasická, aby dotvorila tvoju kovbojskú predstavu? Zavítaj do Big Star! Len tu môžeš nájsť najväčší výber džínsov a džínsovej módy a s ňou aj džínsové košele. Džínsová košeľa NORRA 239 bude ako stvorená pre teba. Moderná a zároveň klasická vďaka strihu a dvom ozdobným vreckám v oblasti hrudníka ťa prenesie na ďaleký západ v kombinácii s modrými džínsami klasického strihu.

jeans

Už ti stačia len vyššie čižmy a si pripravená vyraziť a osedlať tvojho štvornohého tátoša a vydať sa na tvoje nové dobrodružstvá s priateľmi. Dámsku košeľu j NORAA 239 ako aj veľký výber modrých ale aj iných džínsov rôznej farby, ale aj štýlu a struhu môžeš nájsť v Big Star. Sme jednou z najväčších predajní rifľových odevov na Slovensku. Preto neváhaj a príď k nám, určite si u nás nájdeš, presne to čo hľadáš. Môžeš nás navštíviť osobne v troch kamenných predajniach na východnom a strednom Slovensku, alebo nás môžeš navštíviť online, v našom internetovom obchode a môžeš si vybrať z našej bohatej ponuky.

srdce

Big Star dbá na kvalitu svojich materiálov, a tak si môžeš byť istá, že so správnou údržbou svojich odevov kúpených u nás, sa budeš tešiť z kúpených vecí ešte veľmi dlho. Možno sa ti cena našich produktov bude zdať na začiatku vyššia, ale v Big Star nájdeš len kvalitné výrobky, ktoré ti poslúžia dlhé roky. Do kvality sa rozhodne oplatí investovať. Džínsy a džínsová móda je jednoducho oblečenie, ktoré nikdy nevyjde z módy, my to vieme a robíme všetko preto, aby sme ponúkali kvalitný tovar, ktorý môžeš nosiť ešte veľmi dlho. Príď k nám a presvedč sa sama.