sk
en
ru
fr
analýza a následné nastavenie marketingového mixu
Vieme nájsť vaše silné a slabé stránky a zistiť potenciál trhu. Navrhneme vám najvhodnejší spôsob ako osloviť správneho klienta v správnom čase a na správnom mieste.

návrh názvov firiem, produktov, vytváranie logotypov, sloganov, grafických zobrazení
Sme externí a nezaujatí – pozrieme sa na vás očami zákazníka. Máme skúsenosti s kreatívnou tvorbou, ktorá vystihne vaše poslanie na trhu. Postaráme sa o vašu neopakovateľnú identitu.

návrh a produkcia marketingových materiálov
Navrhneme vám letáky, dizajn manuál, katalógy, brožúry, prospekty, prezentácie, výročné správy a iné materiály. Zabezpečíme ich spracovanie a produkciu v elektronickej a tlačovej podobe.

direct marketing
Máte zaujímavý produkt a radi by ste oslovili potencionálnych klientov, ale neviete ako? Navrhneme vám ten najefektívnejší spôsob a ak budete chcieť, urobíme to za vás.

komplexný tlačový manažment (veľkoformátová tlač, bannery, plagáty, firemné tlačoviny, iné tlačoviny)
Navštevovať grafikov, tlačiarne, či agentúry? My prídeme za vami, odkonzultujeme, navrhneme a všetko zabezpečíme od návrhu až po vylepenie, či distribúciu. Nie je nič jednoduchšie a efektívnejšie.

návrh a produkcia reklamných predmetov
Blíži sa koniec roka a vy chcete obdarovať svojich kľúčových partnerov? Alebo organizujete firemnú akciu a chcete, aby si hostia okrem neopakovateľného zážitku odniesli aj neopakovateľný darček? Obráťte sa na nás – máme prehľad a najmä vkus.

Guerrilový a buzz marketing
Vytvorili ste marketingový koncept, no zákazníci na reklamu nereagujú, nevšimnú si ju, zanikne medzi ostatnými? Ste pripravení vytvoriť rozruch a pritiahnuť na seba pozornosť aj pri malom rozpočte? Nové formy marketingu vznikajú s dobou a ponúkajú realizáciu skrz bezhraničnú fantáziu, akou svoj produkt môžete komunikovať. Vytvoríme vám koncept marketingu, aký nemá nik iný. Najlepšia reklama je šírená osobným odporučením, tým, že sa o vás bude hovoriť.


25.06.2015 Komoditná burza Bratislava
0 Uplácali šéfa Komoditnej burzy
05.02.2015 VaV invest
0 Investor chce vo Zvolene rekonštruovať námestie
31.10.2014 Bytové družstvo Petržalka
0 Začala sa vykurovacia sezóna, zateplené byty budú platiť menej
03.10.2014 ProfiTT Sport
0 Stolnotenisová exhibícia (Levice, 16.10.2014)
22.09.2014 VaV invest
0 Mesto bráni ukončeniu rekonštrukcie
O nás  |   Čo ponúkame  |   Referencie  |   Kontakty  |   Prihlásiť             © 2008 - 2020 machava consulting. designed & powered by creoneo
creoneo