sk
en
ru
fr
tlačová správa
Dobré správy pre vás sú dobré správy aj pre verejnosť. Vieme, ako a komu odkomunikovať vaše novinky tak, aby vyzneli zaujímavo a pútavo a dostali sa do pozornosti tých, pre ktorých sú určené

tlačová konferencia a neformálne stretnutia s novinármi
Dajte o sebe vedieť. Stretnite sa s novinármi a prezentujte im vaše novinky na tlačovej konferencii. Alebo vám viacej vyhovuje neformálne stretnutie s novinármi na raňajkách či káve? S nami to nie je žiadny problém. Pripravíme vám podklady pre novinárov, prezentácie, grafy.

monitoring a analýza publicity firmy
Nájdete sa v informáciách, ktoré vás dennodenne zaplavujú. My vám zabezpečíme monitoring mediálnych výstupov o vás i o sektore, v ktorom podnikáte. Prehľadne, každý pracovný deň e-mailom. Týždenné, mesačné alebo ročné analýzy.

outsourcing hovorcovské služby
Všetko dôležité povieme za vás. Radi by ste sa prezentovali alebo len odpovedali na otázky od médií, no nemáte s tým skúsenosti? My vám hovorcu požičiame. Vieme vám aj poradiť, ako na novinárske otázky odpovedať.

krízový manažment
Úraz na pracovisku, pokazené stroje, ohrozenie výroby alebo hromadné prepúšťanie zamestnancov... Témy, o ktorých sa nehovorí ľahko. My vieme, ako ich sprostredkovať verejnosti tak, aby neohrozili vaše dobré meno.

tréning komunikácie s médiami
Odovzdáme vám to, čo sami vieme. Naučíme vás porozumieť témam, ktoré zaujímajú médiá. Prezradíme vám, kedy a najmä ako komunikovať s novinármi.

príprava tlačových správ a kreatívne písanie
Máte tiež talent na písanie a radi by ste si pripravili tlačovú správu sami? Spoločne si povieme, aké informácie by v nej určite nemali chýbať, aká tlačová správa médiá zaujme a prečo 90 % všetkých tlačových správ končí v redakčnom koši.

webaudit
Internet je médiom súčasnosti i budúcnosti. Ako pripraviť internetovú stránku tak, aby ľudí zaujala a nestratili sa v informáciách, ktoré im chcete sprostredkovať? Navrhneme vám optimálny dizajn, obsah stránky a otestujeme jej funkčnosť medzi používateľmi.

konferenčné a prednáškové prezentácie
Ako sa obliecť na dôležitú prezentáciu, čo hovoriť a prečo? Sprostredkujeme vám umenie verbálnej a neverbálnej komunikácie.

redakčné služby
Pripravíme vám firemné tlačoviny – časopisy, letáky, prezentačné materiály na mieru a podľa vášho priania. Navrhneme a napíšeme príspevky, graficky a jazykovo zredigujeme, pripravíme na tlač a vytlačíme... Nemôže to byť jednoduchšie!

podujatia na kľúč pre vybrané cieľové skupiny
Organizujete koncoročne stretnutie obchodných partnerov pri kapustnici, firemný večierok, ples, banket športový deň či raut pre svojich klientov? Zverte organizáciu a program nám. Postaráme sa, aby si vaši priatelia, kolegovia a klienti odniesli príjemné zážitky.

vzdelávacie a prezentačné firemné podujatia
Konferencie, semináre, školenia a workshopy sú miestom, kde môžete profesionálne rásť vy i vaši najbližší spolupracovníci. Vyberieme vám vhodný edukačný program, zabezpečíme lektorov a organizáciu vzdelávacieho podujatia. V prípade potreby zabezpečíme tlmočenie, vydanie zborníka a zorganizujeme sprievodný program pre účastníkov podujatia. Vrátane dopravy a ubytovania.

plošná inzercia, letáky, plagáty
Váš inzerát sa ničím neodlišuje o tých, ktoré vidíte dennodenne v novinách? Spojte svoje predstavy s našou kreativitou. Vytvoríme vám reklamu, ktorá zaujme.

Interná komunikácia
Narastá vaša firma a je pre vás čoraz ťažšie odovzdať odkaz a udržať ducha firemnej kultúry pod kontrolou? Naše komplexné riešenia pre internú komunikáciu zahŕňajú všetky formy, od zamestnaneckých časopisov, cez intranet až po najnovšie formy komunikácie zahŕňajúce napríklad firemné blogy.

Branding a rebranding, redesign
Každá značka sa spája s istým významom. Zmena značky môže byť pre firmu katastrofou, ale aj úžasnou príležitosťou dať o sebe vedieť. Ubezpečte sa, že vaša firma pôsobí navonok jednotne v balíku služieb tvoriacich meno vašej firmy, vašej značky alebo jej zmeny. Zabezpečíme aby meno vašej firmy vyvolávalo vami želané predstavy.


25.06.2015 Komoditná burza Bratislava
0 Uplácali šéfa Komoditnej burzy
05.02.2015 VaV invest
0 Investor chce vo Zvolene rekonštruovať námestie
31.10.2014 Bytové družstvo Petržalka
0 Začala sa vykurovacia sezóna, zateplené byty budú platiť menej
03.10.2014 ProfiTT Sport
0 Stolnotenisová exhibícia (Levice, 16.10.2014)
22.09.2014 VaV invest
0 Mesto bráni ukončeniu rekonštrukcie
O nás  |   Čo ponúkame  |   Referencie  |   Kontakty  |   Prihlásiť             © 2008 - 2020 machava consulting. designed & powered by creoneo
creoneo